DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE PSZCZÓŁKI

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Jako pierwsze dla swoich najbliższych wystąpiły dzieci z grupy Pszczółki. Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

INFORMACJA DLA RODZICÓW
DRODZY RODZICE!
Wzorem lat ubieglych zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie na rzecz naszego przedszkola 1,5% podatku.
Zebrane w ten sposób pieniądze umożliwiają nam podnoszenie jakości funkcjonowania placówki poprzez doposażenie przedszkola w sprzęt i pomoce dydaktyczne.

REALIZACJA PROJEKTU ABC Małego Konsumenta

Dzieci z grupy Pszczółki zrealizowały Projekt edukacyjny ABC Małego Konsumenta.  Podstawowym celem projektu jest uświadomienie dzieciom, że są konsumentami oraz zapoznanie ich z najważniejszymi pojęciami takimi jak: konsument, paragon, reklamacja, przemyślane zakupy.  Podczas zabawy „W sklep” dzieci w praktyce wykorzystały zdobytą wiedzę na temat robienia zakupów przydatną w życiu codziennym.

PRZEDSTAWIENIA ŚWIĄTECZNE

Jak co roku w naszym przedszkolu, w wyjątkowym miesiącu grudniu odbyły się świąteczne spotkania z rodzicami, nasycone atmosferą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wraz z nauczycielami przygotowały występy o tematyce świątecznej.

Zajęcia otwarte

13 grudnia odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców w grupie "Krasnale". Rodzice mogli zapoznać się z metodyką zajęć, zobaczyć umiejętności własnego dziecka, jego mocnych i słabszych stron. Było bardzo miło i sympatycznie. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie z dziećmi kartek świątecznych.

"Mikołaj na sportowo"

4 grudnia dzieci z grupy Biedronki wzięły udział w sprtowym spotkaniu z Mikołajem, które odbyło się na hali MOSiR w Stalowej Woli. Przedszkolaki uczestniczyły w rozgrzewce a następnie rywalizowały w konkurencjach sportowych. Emocji zarówno na parkiecie jak i na trybunach było sporo. Po zakończonej rywalizacji w hali sportowej pojawił się długo oczekiwany gość – św. Mikołaj.