Przedszkole nr 6 w Stalowej Woli
Strona głowna  /  Aktualności

Aktualności

W maju uczciliśmy święto rodziców, przygotowując przedstawienia, upominki oraz bawiąc się z rodzicami podczas spotkań w grupach. Zwiedziliśmy wystawę w Muzeum Regionalnym oraz wzięliśmy udział w warsztatach pt. " Reksio- przyjaciel na medal." Przedszkolaki z grupy Pszczółki uczestniczyły w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego Madejówka w Obojnej. Oczywiście bawiliśmy się w ogrodzie przedszkolnym oraz  świętowaliśmy urodziny dzieci w grupach.

data dodania: 2022-06-01 20:22:52

W kwietniu, w związku ze świętami wielkanocnymi, dzieci z gr. Wiewiórki i Krasnale uczestniczyły w warsztatach w Muzeum Regionalnym. Dzieci z gr. Pszczółki przygotowały przedstawienie pt. Wielkanocne zajączki. W dwóch grupach odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami. Ponadto przedszkolaki świętowały Międzynarodowy Dzień Ziemi. Odbyło się również uroczyste rozstrzygnięcie konkursu czytelniczo-plastycznego Spotkanie z książką. Dbam o naszą planetę. Starszaki realizowały program Czyste powietrze wokół nas a także brały udział w Święcie Flagi. W związku z coraz cieplejszą pogodą więcej czasu dzieci spędziły na zabawach w ogrodzie przedszkolnym.

data dodania: 2022-05-03 11:07:57

data dodania: 2022-04-13 13:21:38

W przedszkolu zamieszczona została lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do naszej placówki na rok szkolny 2022/2023.

data dodania: 2022-04-13 12:52:53

W marcu w naszym przedszkolu organizowaliśmy wspólnie z rodzicami dzieci zbiórkę charytatywną dla osób przybyłych z Ukrainy. W ogrodzie piosenkami i wspólną zabawą witaliśmy wiosnę. Obchodziliśmy Dzień Kobiet i Dzień Świętego Patryka. Realizowaliśmy także kolejny moduł projektu "Misiowe sposoby na pozytywne myślenie". Nie zabrakło również świętowania urodzin dzieci w grupach.

data dodania: 2022-04-03 17:00:26

W lutym we wszystkich grupach wiekowych odbyły się bale karnawałowe. Przed rozpoczęciem ferii zimowych dzieciom zostały przypomniane zasady bezpiecznej zabawy na śniegu i lodzie. Podczas zajęć dzieci poznawały zawody, obchodziły Dzień Kota a starszaki kodowały z genibotem. Nie zabrakło oczywiście świętowania urodzin dzieci w grupach.

data dodania: 2022-03-06 13:49:09

Styczeń upłynął naszym przedszkolakom bardzo pracowicie. Dzieci nagrywały inscenizacje dla babci i dziadzia oraz przygotowywały dla nich drobne prezenty. Także dokarmiały ptaki w przedszkolnym ogrodzie i świętowały urodzinki w grupach. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa nasze przedszkolne biblioteczki wzbogaciły się o nowe książki i audiobooki.

data dodania: 2022-02-01 12:43:55

DRODZY RODZICE!

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu

przypada na miesiąc SIERPIEŃ

data dodania: 2022-01-05 09:24:36

W grudniu w naszym przedszkolu braliśmy udział w akcjach charytatywnych, pomagając seniorom oraz wspierając dzieci,przebywające na oddziałach onkologicznych. 6 grudnia nasze przedszkolaki odwiedził Mikołaj. Wszystkie dzieci, oczekując na święta, piekły pierniczki dla swoich rodzin. Dzieci z grupy Biedronki przygotowały przedstawienie, przybliżające tradycje świąteczne. W każdej grupie odbyły się spotkania opłatkowe. Zdjęcia dzieci z tych aktywności można obejrzeć w galerii.

data dodania: 2022-01-02 15:36:18

Listopad upłynął w naszym  przedszkolu niezwykle pracowicie. Najmłodsze dzieci miały pierwszą ważną uroczystość- pasowanie na przedszkolaka. Wszystkie dzieci brały udział w obchodach Święta Niepodległości, Światowego Dnia Pluszowego Misia i Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.Nie zabrakło spotkania z ciekawą osobą: autorem książek dla dzieci -p. W. Ulmanem. Kontynuujemy także współpracę z panią z  Biblioteki Miejskiej . Dzieci z czterech starszych grup udały się na  wystawę i warsztaty do  Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli. Zdjęcia dzieci z wszystkich wymienionych wydarzeń można obejrzeć w galerii.

data dodania: 2021-12-01 18:48:40