Przedszkole nr 6 w Stalowej Woli

Aktualności

 

WYCIECZKA NA ŁĄKĘ

Dzieci z grupy Wiewiórki wyruszyły na łąkę w poszukiwaniu zwierząt. Przy pomocy lup i lornetek obserwowały rośliny i zwierzęta ją zamieszkujące.

 

SPOTKANIE Z POLICJANTKAMI

Nasze przedszkole odwiedzili  policjanci z Komendy Policji w Stalowej Woli, przypominając przedszkolakom o zasadach bezpieczeństwa w przedszkolu, w domu oraz na ulicy.

 

 

WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ

 Wszystkie dzieci z naszego przedszkola odwiedziły państwową jednostkę straży pożarnej, zapoznały się z zawodem strażaka, oglądały  niezbędne wyposażenie wozu strażackiego, zobaczyły także skąd powiadamia się sąsiednie jednostki straży o pożarze.

UDZIAŁ W KONKURSIE PT. WESOŁE NUTKI

Dziewczynki z grupy Krasnale Olga, Julitka oraz Kaja oraz dzieci z grupy Pszczółki Antosia, Laura oraz Rysio reprezentowali  nasze przedszkole w konkursie pt " Wesołe nutki" zorganizowanym przez Przedszkole nr 12 w Stalowej Woli

WYJŚCIE NA PRZEDSTAWIENIE DO SDK

8 kwietnia dzieci z grupy "Misie" wzięły udział w spektaklu, w wykonaniu Kieleckiego Teatru Lektur pt.: „Domek z Piernika” – bajka o dobrym wychowaniu". Z przejęciem i wielkimi emocjami najmłodsza widownia świetnie się bawiła podczas przedstawienia, żywo reagując na przygody bohaterów, piosenki oraz interakcję z aktorami.