WYCIECZKA NA ŁĄKĘ

Dzieci z grupy Wiewiórki wyruszyły na łąkę w poszukiwaniu zwierząt. Przy pomocy lup i lornetek obserwowały rośliny i zwierzęta ją zamieszkujące.

SPOTKANIE Z POLICJANTKAMI

Nasze przedszkole odwiedzili  policjanci z Komendy Policji w Stalowej Woli, przypominając przedszkolakom o zasadach bezpieczeństwa w przedszkolu, w domu oraz na ulicy.

WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola odwiedziły państwową jednostkę straży pożarnej, zapoznały się z zawodem strażaka, oglądały  niezbędne wyposażenie wozu strażackiego, zobaczyły także skąd powiadamia się sąsiednie jednostki straży o pożarze.

UDZIAŁ W KONKURSIE PT. WESOŁE NUTKI

Dziewczynki z grupy Krasnale Olga, Julitka oraz Kaja oraz dzieci z grupy Pszczółki Antosia, Laura oraz Rysio reprezentowali  nasze przedszkole w konkursie pt " Wesołe nutki" zorganizowanym przez Przedszkole nr 12 w Stalowej Woli