Konkurs plastyczny

Alicja z grupy Wiewiórki i Pola z grupy Biedronki reprezentowały nasze przedszkole w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt "Wiosenne obrazy w utworach Marii Kownackiej" zorganizowanym przez Przedszkole nr 10 w Stalowej Woli.

V Zimowa Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

Dzieci z grupy Pszczółki wzięły udział w V Zimowej Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków zorganizowanej przez Przedszkole Chatka Misia. Nasza reprezentacja zajęła III miejsce. Gratulacje dla całej drużyny!!!

Stalove inspiracje

Dzieci z grupy Biedronki wzięły udzial w projekty edukacyjnym "Stalove inspiracje o architekturze Stalowej Woli". Zajęcia odbyły się w ramach projektu MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA - Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli.

Zabawa karnawałowa

„W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się”.

26 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, na którym bawiły się wszystkie przedszkolaki. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność dzieci.

"Zmysły pomagają poznać świat"

Przedszkolaki z grupy Wiewiórki wzięły udział w warsztatach zorganizowanych przez Przedszkole nr 9 w Stalowej Woli. Była to kolejna część warsztatów z cyklu " Zmysły pomagają poznać świat". W tym roku tematem przewodnim warsztatów był zmysł dotyku.

Wycieczka do Muzeum COP

Wycieczka do Muzeum COP dzieci z grupy Pszczółki I Krasnle- zwiedzanie wystawy stałej oraz warsztaty plastyczne, na których przedszkolaki wykonały kafelki z gliny.