WYJŚCIE NA PRZEDSTAWIENIE DO SDK

8 kwietnia dzieci z grupy "Misie" wzięły udział w spektaklu, w wykonaniu Kieleckiego Teatru Lektur pt.: „Domek z Piernika” – bajka o dobrym wychowaniu". Z przejęciem i wielkimi emocjami najmłodsza widownia świetnie się bawiła podczas przedstawienia, żywo reagując na przygody bohaterów, piosenki oraz interakcję z aktorami.

ODWIEDZINY W BIBLIOTECE

Maluchy z naszego przedszkola podczas tygodnia książek poznawały wypożyczalnię a w czytelni miło spędziły czs na oglądaniu książek przeznaczonych właśnie dla nich.

Zajęcia otwarte

26 marca w grupie „Krasnale” odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców, których tematem były „Wielkanocne niespodzianki”. Celem zajęć było przybliżenie niektórych tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy, śmiałego wyrażania własnych myśli oraz rozbudzanie wyobraźni. Rodzice i dzieci wykazali się dużą kreatywnością, inwencją twórczą, chęcią do podejmowania nowych wyzwań. Rodzice mogli zobaczyć, jak ich pociechy radzą sobie, na co dzień w przedszkolu. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przybycie, aktywny udział w zajęciach i zainteresowanie taką formą zajęć.

Rozstrzygnięcie konkursu

21 marca w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie Miedzyprzedszkolnego Konkursu literacko-plastycznego pt." Talerz pełen zdrowia" połaczone z warsztatami kulinarnymi prowadzonymi przez blogerów " Zabawa w gotowanie".

"Mały Omnibus 2024"

Adaś z grupy Wiewiórki zajął II miejsce w XIV Rejonowym Konkursie Wieczy i Umiejętności                                               " Mały Omnibus".

GRATULUJEMY!!!

Konkurs plastyczny

Alicja z grupy Wiewiórki i Pola z grupy Biedronki reprezentowały nasze przedszkole w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt "Wiosenne obrazy w utworach Marii Kownackiej" zorganizowanym przez Przedszkole nr 10 w Stalowej Woli.