Zdalne nauczanie 2020

Drodzy Rodzice!!!

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19, chciałybyśmy zaoferować Państwu następującą formę "kształcenia" na odległość. Dla każdej grupy przedszkolnej została założona oddzielna poczta mailowa:
gr. Misie - misie.p6stw@gmail.com
gr. Krasnale - krasnale.p6stw@gmail.com
gr. Biedronki - biedronki.p6stw@gmail.com
gr. Wiewiórki- wiewiorki.p6stw@gmail.com
gr. Pszczółki - pszczolki.p6stw@gmail.com
Hasła otrzymają Państwo od nauczycieli.

Na powyższych mailach nauczycielki  poszczególnych grup będą zamieszczały materiały, które pozwolą na zapewnienie ciągłości zajęć edukacyjnych dla Państwa dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że zamknięcie placówek edukacyjnych jest zupełnie nową sytuacją. Pamiętajmy jednak, że dzieci w przedszkolu „uczą się” Świata poprzez zabawę.

Chciałybyśmy również zachęcić Państwa do dzielenia się efektami Waszej pracy z dzieckiem na facebookowej stronie przedszkola

Zapraszamy do współpracy:)

Anna Wnuk dyrektor Przedszkola nr 6

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia  z pomocy psychologiczno- pedagogicznej w zakresie zajęć korekcyjno – kompensacyjnych.

Głównym celem naszych zajęć jest  usprawnianie zaburzonych funkcji percepcyjno -motorycznych, udzielanie dzieciom wsparcia w edukacji przedszkolnej oraz kompensowanie braków programowych,  z uwzględnieniem zasady stopniowania trudności  i indywidualnego tempa pracy. Ze wględu na zaistaniałą sytuację wywołaną koronawirusem, postaram się zamieszczać propozycje ćwiczeń usprawniających percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację przestrzenną, ćwiczenia  manualne i grafomotoryczne, ćwiczenia słuchowe, ćwiczenia rozwijące mowę i myślenie oraz pamięć i koncentracjię uwagi. W zakładce  ZDALNA PPP znajdą Państwo propozycje zadań i ćwiczeń.

Anna Wnuk

Drodzy Rodzice.
Od 25 marca 2020 r. aktywne są maile służące do konsultacji indywidualnych z wychowawczyniami poszczególnych grup.

grupa Misie: konsultacje.misie.p6stw@gmail.com
grupa Krasnale: konsultacje.krasnale.p6stw@gmail.com